ÜYE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ÜYE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
27.07.2022
94
A+
A-

26 Temmuz tarihinde temsilcilik binamızda temsilciliğimiz ilgili komisyonu ve Bodrum Belediyesi arasında yapılan imar mevzuatının uygulanması ile ilgili devam eden görüşmeler ve Yarımadada Kent ve Çevre konularında güncel duruma dair bilgilendirme gündem maddeleri ile üye toplantısı gerçekleştirdik.

İmar Mevzuatı ve Mesleki Sorunlar komisyonumuz ile Bodrum Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü arasında devam etmekte olan görüşmelerde uzlaşılan ve uzlaşma sağlanmaya çalışılan konular üyelerimizle paylaşıldı ve görüşleri alındı. Nihai kararların alınmasının ardından komisyon raporu mail aracılığıyla ve sitemiz plan notları bölümünde paylaşılacaktır.

Yarımadada Kent ve Çevre konularında güncel durumların konuşulduğu bölümde yarımadada devam etmekte olan ve müdahili olduğumuz davalar ile ilgili güncel durumlar paylaşıldı. Özellikle son zamanlarda peş peşe gündeme gelen özelleştirme idaresi tarafından yarımada genelinde ihaleye açılan hazine arazilerinin bilgilendirmesi ve izlenecek yol haritası ile ilgili fikir alışverişi yapıldı, üyelerimizin  süreç konusunda katılım ve destekleri istendi .

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.